czwartek, 17 maja 2012

Pójść na paradę, czy nie? O to jest pytanie ;)

Czy ktoś z was musi nadrabiać piątek po Bożym Ciele?? Jeśli nie, to wam bardzo zazdroszczę, a jeżeli to współczuję. Ale w sobotę czy w niedziele, bo to też jest bardzo istotne. W sobotę? Och jakie wy macie szczęście. U mnie szkoła wymyśliła, byśmy odrabiali ten dzień w niedziele, w czasie parady na otwarcie " Pikniku Contry w Białej Rawskiej'. Ja bym nie miała nic złego w tym, gdyby nie to, że jest ona dzień przed....... WYCIECZKĄ!! a przed szkoła musimy być w poniedziałek o 6:10, bo 20 min. później jedziemy na zielonkę< nad morze, do Karwi, dla ciekawskich> . Co najgorsze, żadna dziewczyna nie idzie na to. Tzn. miały być, ale się rozmyśliły i ja bym tylko poszła ;( Ale na całe szczęście, moi rodzice okazali sie bardzo zrozumiali i napisali mi usprawiedliwienie z tego, jakże interesującego wydarzenia. Tata podrzucił mi je do szkoły. A najlepszy był powód mojego, nie przyjścia, cytuję: " (...) z powodu wyjazdu na wycieczkę następnego dnia o godzinach porannych". Uśmiałam się z koleżankami po pachy. Nauczycielka tez to chyba trochę rozwaliło. No ale cóż, to była prawda. Zresztą możliwe jest, że w niedziele pojadę pokupować kilka ciuchów na wspomniany wyjazd. Ale pewna nie jestem, bo chyba jutro jadę.... Nie ważne, ważne, ze jadę. Jutro postaram się wstawić nową notkę. Może się uda. 
PS Trzymać kciuki za mój referat z EDB <Edukacja dla bezpieczeństwa (dla nie wiedzących)>. Temat: Wpływ promieniowania na ludzi i zwierzęta. Koszmar. Komentować !!

2 komentarze:

  1. Ja na szczęście nie odrabiam ;) Kiedyś miałam równie genialną treść zwolnienia z lekcji...ach wspomnienia... A tak w ogóle życzę Ci udanej wycieczki i trzymam kciuki za referat :D

    OdpowiedzUsuń